OKUL ÖNCESİ EĞİTİMDE İNGİLİZCE ÖĞRETİMİ

OKUL ÖNCESİ EĞİTİMDE İNGİLİZCE ÖĞRETİMİ

    Öğretmenlerimizin minik öğrencilerimizle Avrupa’daki dört farklı ülke ile (Litvanya, Yunanistan, Slovakya ve İspanya) başarılı bir şekilde yürüttükleri bir projemizi daha sonlandırmış bulunuyoruz.

   Bu proje ile öğretmenlerimiz Avrupa’nın farklı ülkelerinden öğretmenlerle deneyimlerini paylaşıp, fikir alışve...

09 MAYIS E-TWİNNİNG GÜNÜ KUTLU OLSUN!

09 MAYIS E-TWİNNİNG GÜNÜ KUTLU OLSUN!

      Okulumuz e-Twinning proje ve çalışmaları ile e-Twinning okulu ünvanı alarak e-Twinning faaliyetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir. Özel Ender Koleji olarak her süreçte e-Twinning faaliyetlerimiz kesintisiz olarak devam edecektir. Bu kapsamda tüm e-Twinning dünyasının 9 Mayıs e-Twinning gününü en içten dileklerimizle kutlarız.

...

STEM SCHOOL LABEL PROJESİ KAPSAMINDA YALITIMLI EV ETKİNLİĞİ

STEM SCHOOL LABEL PROJESİ KAPSAMINDA YALITIMLI EV ETKİNLİĞİ

  6.Sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri dersinde STEM School Label projesi etkinlikleri kapsamında zümre öğretmenimiz Sn.Serap AKINCIK koordinatörlüğünde Madde ve Isı ünitesini yalıtımlı ev etkinliği yardımıyla yaparak yaşayarak öğrendiler. Öğrencilerimiz çeşitli kırtasiye ve ev malzemeleri ile yalıtımlı ev tasarladılar. 

...

HAYATA YÖN VERENLER 2 PROJESİ KAPSAMINDA ARALIK AYININ BİLİM ADAMI PROF.DR. AZİZ SANCAR

HAYATA YÖN VERENLER 2 PROJESİ KAPSAMINDA ARALIK AYININ BİLİM ADAMI PROF.DR. AZİZ SANCAR

  6.Sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri dersinde e-Twinning etkinlikleri kapsamında zümre öğretmenimiz Sn.Serap AKINCIK koordinatörlüğünde Aralık ayının Bilim İnsanı Nobel Ödülü alan Türk Bilim adamı Profesör Doktor Aziz SANCAR ile tanıştılar. Aziz Sancar panosu hazırlayarak tarihe damga vuran bu değerli bilim insanını yakından tanıma fırsatı buldul...

POLONYA'DAKİ PROJE ORTAĞI OKULUMUZLA VİDEO CHAT

POLONYA'DAKİ PROJE ORTAĞI OKULUMUZLA VİDEO CHAT

      e-Twinning "Be Our Guest!" Projesi kapsamında okulumuz 6/A Sınıfı öğrencileri İngilizce Zümre Başkanı Metin TANGÜLER koordinatörlüğünde yurtdışındaki proje arkadaşları ile görüntülü konuşma yaptı. Öğrencilerimiz daha önce e-Twinning portalında sohbet ettiği partnerleri ile tanıştı ve görüntülü olarak konuştular. İtalya'da bulun...

"BE OUR GUEST!" PROJEMİZ BAŞLADI

   Okulumuz İngilizce Zümre Başkanı Metin TANGÜLER ve dört avrupa ülkesinin katılımı ile "BE OUR GUEST!" e-Twinning projemiz başladı.

   Bu proje ile sınıflarımızda, şehirlerimizde ve ülkelerimizde, sizi çevrimiçi “açık”, sıfır engelli sınıflarımızda ağırlayacağız.
Ortaklar, kültürler arası diyalog ...

"THE TEACHING OF ENGLISH IN PRE SCHOOL EDUCATION" PROJEMİZ BAŞLADI

   Okulumuz İngilizce Zümre Başkanı Metin TANGÜLER ve beş avrupa ülkesinin katılımı ile "THE TEACHING OF ENGLISH IN PRE SCHOOL EDUCATION" e-Twinning projemiz başladı.

   Bu proje ile çocuklarla, ilgili ve eğlenceli aktivitelerle İngilizce dili ile iletişim kurma, İngilizce alfabe öğrenme, İngilizce şarkı öğrenme, basit k...

HAYATA YÖN VERENLER 2 PROJEMİZ BAŞLADI

HAYATA YÖN VERENLER 2 PROJEMİZ BAŞLADI

      Fen Bilimleri Zümre Öğretmenimiz Serap AKINCIK, Ankara Pursaklar Özel Nene Hatun Ortaokulunda Fen Bilimleri öğretmeni Zehra AKPUNAR ULAŞ ile birlikte yürüttüğü Hayata Yön Verenler 2 /Scientist e-Twinning projesi kapsamında okul içi faaliyetlerine başlamıştır. Proje kapsamında hayata yön veren bilim insanlarının hayat hikayelerini, öğrencilere aktara...

Ziyaretçi Bilgisi

Bugün 448

Dün 626

Bu Hafta 1074

Bu Ay 9926

Toplam 867939

Duyurular

İçerik Bulunamadı.

Hızlı İletişim

ENDER EĞİTİM KURUMLARI

(0328) 812 08 08

(0328) 814 33 66

iletisim@ozelenderkoleji.k12.tr

MERKEZ / OSMANİYE